Django Book

Opublikowane przez Jarosław Zabiełło Wed, 01 Nov 2006 09:07:00 GMT

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, autorzy Django postanowili nie tylko napisać książkę na temat swego frameworka, ale także udostępnili za darmo książkę w wersji online . Nowo powstająca książka jest dostępna pod adresem http://www.djangobook.com. Każdy paragraf można komentować. Wersja papierowa ma być wydana w 2007 przez wydawnictwo Apress.

Posted in  | Tagi  | 4 comments

Comments

 1. Avatar Paweł powiedział 4 days later:

  Przepraszam, że trochę nie na temat, mam takie pytanie: co z hostingiem aplikacji stworzonych w Django? Czy jest możliwość hostowania takich aplikacji wszędzie tam, gdzie zapewniają wsparcie dla Pythona? Pytam, bo jestem laikiem jeśli chodzi o Django, a chciałbym sobie stworzyć w nim działającą realnym świecie aplikację, jednak na temat hostingu takich aplikacji jak na złość nic nie mogę znaleźć. Tak w ogóle to możliwości darmowego hostowania aplikacji Pythonowych na polskich serwerach też nie znalazłem. Wielkie dzięki za pomoc.

 2. Avatar Riklaunim powiedział 4 days later:

  A pylons siedzi i zawija je w te sreberka…. :P

  Co do hostingu to przydałby się dostęp przez ssh, oprócz samego mod_python dodatki w postaci zainstalowanego django i zależności, PIL itp. Generalnie z hostingiem jest ciężko, darmowego raczej nie ma. Lista komercyjnych jest na wiki django.

 3. Avatar darek powiedział 11 months later:

  czy projekt django book został porzucony ?

 4. Avatar adam powiedział about 1 year later:

  pawel, bardzo dobry hosting jest na megiteam.pl

(leave url/email »)

   Pomoc języka formatowania Obejrzyj komentarz