JEdit i Rails

Opublikowane przez Jarosław Zabiełło Sun, 28 May 2006 01:46:00 GMT

RadRails ma silną konkurencję. Edytor JEdit jest nie tylko szybszy i mniej zabiera zasobów komputera, to na dodatek, przy dodaniu odpowiednich pluginów doskonale nadaje się do pracy z Railsami. Wygląda to bardzo dobrze, wystarczy rzucić okiem na tę stronę.

Posted in ,  | Tagi ,  | 3 comments

Comments

  1. Avatar piter powiedział about 3 hours later:

    Odkryłem Jedit jakieś 2 lata temu, kiedy to usilnie szukałem edytora który będzie miał folding, dużą ilość pluginów i wielkie możliwości konfiguracyjne, przy czym będzie w miarę lekki i … pracował pod moim FreeBSD. W tym okresie okazało się, że ZendStudio (mimo iż pisane w Javie) odmówił współpracy pod FreeBSD, więc uznałem, że przecież to nie BSD jest źle napisane tylko ZendStudio, więc krótko mówiąć srał go pies :) i zacząłem testować dość dużą ilość edytorów aż trafiłem właśnie na Jedit. Od dwóch lat używam go codziennie w pracy i nie zamienię na żaden inny :-)

  2. Avatar Adamh powiedział about 3 hours later:

    Wyglada to nie tylko bardzo dobrze a wrecz rewelacyjnie:) Osobiscie wole tak skonfigurowanego jEdita niz TextMate’a. jEdita uzywam do Railsow, PHP i ostatnio Django/Python.

  3. Avatar sickill powiedział 9 months later:

    Django/Python i PHP powiadasz? A podzielisz sie z nami jaki zestaw plugin do tego wykorzystujesz? Sam chetnie zaczalbym uzywac JEdit bo jest szybki, napewno 10x szybszy w stosunku do Eclipse ktorego teraz uzywam do PHP/Python…

(leave url/email »)

   Pomoc języka formatowania Obejrzyj komentarz